Интервју за „Таблоид“ на Алфа ТВ

За сите што го пропуштивте на телевизија, еве го, конечно, прикачено на YouTube. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=yUE4hPunIxc

Image

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s